Çelikkes Demir Çelik

Çelikkes Demir Çelik, demir çelik sektörüne yeni bir soluk ve farklılık getirmeyi amaç edinerek, demir çelik hammadde tedariki sağlıyoruz.

Müşterilerimize kaliteyi uygun maliyetle sağlayarak, özellikli ürün ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bursa’da yer alan depomuzdan gerçekleştirilen hızlı teslimatın yanı sıra eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile teknik destek ve danışmanlık hizmeti vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler bulmaktayız. Bu kapsamda, herhangi bir plastik komponent projesinin tasarımından üretimine kadar her safhasında katkıda bulunuyoruz.

Çelikkes Demir Çelik olarak kuruluşundan bugüne edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi kullanarak, teknoloji ve yenilikleri takip ederek, her geçen yıl iş hacmimizi yükselterek sektörde emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Neden Çelikkes Demir Çelik?

Güçlü yönlerimize bir göz atın.

Tedarik Zinciri

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek adına bütünleşik tedarik zincirimiz ile talep alındığı andan itibaren teslimata kadar ürün kalitemizin korunduğundan emin oluyoruz.

Satış ve Teknik Destek

Satış öncesinde ürün belirleme, ürünlerin teknik özellikleri hakkında bilgilendirme ve doğru ürüne yönlendirme gibi konularda sizlere ihtiyaç duyulan her konuda destek vermekteyiz.

Geniş Ürün Çeşitliliği

Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için taleplerinizi karşılayacak kapasite ve kalitede çeşitli sektörlere yönelik hem karlı hem de esnek plastik hammadde tedarik etmekteyiz.

Depolama ve Zamanında Teslimat

Sektörlerin değişen taleplerine hızlı ve yerinde cevap verebilmek için kapalı depolama alanımız ile her türlü ürünü doğru zamanda istenilen miktarda teslim etmekteyiz.